Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szklarka Myślniewska

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Śródmieście,Ostrów Wielkopolski(Szklarka Myślniewska + 25 km)

329 000 zł46,40 m² 7 090,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ligota Rybińska

Ligota Rybińska(Szklarka Myślniewska + 11 km)

75 000 zł1 025 m² 73,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - Ligota Rybińska Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w Ligocie Rybińskiej z przepięknym widokiem na okolice. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Agrestowa

Stare Kamienice,Ostrów Wielkopolski(Szklarka Myślniewska + 25 km)

1 100 000 zł4 482 m² 245,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostrów Wielkopolski, działka na sprzedaż, budowlana, usługowa, atrakcyjna lokalizacja, powierzchnia 4482 m2. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 4482 m2., zlokalizowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Baranów

Baranów(Szklarka Myślniewska + 23 km)

770 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:738 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu gotową dochodową inwestycję, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż przystosowany na 3 poziomach pod najemców zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Parcele Zacharzewskie,Ostrów Wielkopolski(Szklarka Myślniewska + 25 km)

399 000 zł72,77 m² 5 483,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomośći.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wysoki standard, ul. Strumykowa

Kępno(Szklarka Myślniewska + 21 km)

680 000 zł131,95 m² 5 153,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:103 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują komfortowy dom jednorodzinny położony w samym centrum Kępna. To doskonała propozycja dla osób, które cenią wygodę życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Odolanów

Odolanów(Szklarka Myślniewska + 19 km)

190 000 zł885 m² 214,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w spokojnej dzielnicy Odolanowa. Teren zadbany, regularnie użytkowany, świetnie nadaje się do wypoczynku weekendowego, spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Wierzbowa

Stradomia Wierzchnia(Szklarka Myślniewska + 24 km)

135 000 zł1 348 m² 100,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy utwardzonej drodze. Działka objęta miejscowym planem - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - idealna pod dom jednorodzinny- wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lewkowiec(Szklarka Myślniewska + 25 km)

110 880 zł924 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem lewkowiec | 6 km od ostrowa wlkp. Szukasz działki w spokojnej i zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pawłów

Pawłów(Szklarka Myślniewska + 12 km)

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż, dom jednorodzinny, międzybórz, pawłów, możliwość kupna dodatkowej powierzchni działki, gmina Sośnie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1400 m2. zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarka Myślniewska

Szklarka Myślniewska,wielkopolskie

2 850 000 zł313 m² 9 095,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

DO sprzedania dom Z bali wysoki standard - dom wolnostojący o pow. 313,35 m2. Budowany przez górali z Zakopanego. Dach pokryty specjalną blacho- dachówką pokryty węglem sprowadzonną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szklarka Myślniewska

Szklarka Myślniewska,wielkopolskie

3 490 000 zł313 m² 11 137,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Dom Z bali wysoki standart - dom wolnostojący o pow 313,35 m2. Budowany przez górali z Zakopanego.Dach pokryty specjalną blacho-dachówką pokrytą węglem sprowadzoną z Nowej Zelandii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szklarka Myślniewska

Szklarka Myślniewska,wielkopolskie

280 000 zł71 000 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolno-leśną. Grunty orne stanowią około 1,7 ha Las około 1 ha pozostała część to pastwiska i nieużytki częściowo zarośnięte.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij